Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | Wireless
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08JTGL
- Saadavus: 5
-
23€
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | Wireless
| All | |
| Aku eluiga | 7-37 h |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2274 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | REDMI Buds 8 Active |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-kaabel | USB Type-C |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |






